Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: Akce VŠCHT Praha  → Kariérní konzultace - skupinový kariérní coaching
iduzel: 63529
idvazba: 75732
šablona: stranka
čas: 25.6.2022 09:34:34
verze: 5054
uzivatel:
remoteAPIs: https://cis-prihlasovadlo.vscht.cz/?event-type=karierni-poradenstvi-pro-ss
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kariérní konzultace - skupinový kariérní coaching pro středoškoláky

S koncem středoškolského studia a nástupem na vysokou se pojí spousta otázek a možná i nejistot ohledně tvého dalšího směřování. Málokterá věc, která tě trápí, ale trápí jenom tebe! V rámci skupinového coachingu můžeš sdílet to, o čem přemýšlíš se svými vrstevníky, ale i s kvalifikovaným kariérním poradcem, který společnou diskusi povede. Přijď si poslechnout úhly pohledu ostatních, ujasnit si myšlenky, získat nové nápady, objevit možnosti, jak se dále rozvíjet. 

Tématem budou třeba různé aspekty objevování a posilování vlastního potenciálu. Budeme se bavit taky o tom, čím se řídit při výběru té pravé vysoké školy – aby tě bavila a byla dobrým odrazovým můstkem k naplňující práci.

Pokud máš už teď nějaké otázky, které ti víří hlavou, řekni nám je předem při přihlašování na akci. Ať si pojistíš, že na ně určitě přijde řeč. 

Pamatuj, že společná diskuse se ponese spíše v obecnější rovině. Kariérní poradce tě osobně nezná a stěží ti na této akci odpoví na otázky typu, jestli máš právě ty studovat VŠCHT, případně jaká jiná škola by pro tebe byla nejlepší. K tomu slouží individuální schůzky s kariérním poradcem. Setkání ti ale pomůže utřídit si myšlenky a představí ti možnosti dalšího rozvoje a směřování.

Cílem setkání není přesvědčit tě, abys šel/šla studovat VŠCHT Praha. Cílem je pomoci ti udělat uvážené rozhodnutí, kam dál směřovat tvůj život.

 

Nejste zalogován/a (anonym)

Skupinový kariérní coaching

× Nejsou vyhlášené žádné akce.
Aktualizováno: 20.5.2022 10:44, Autor: Jan Kříž

A
B
C
1
2